DSC05680 DSC07248 DSC_0057 DSC_0083 DSC_0110 DSC_0114

Dzień Fatimski

Zbliża się kolejna rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej 13 czerwca. W związku z tym serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Drodzy, Potrzeba wielkiej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i świata w szczególnie trudnym czasie pandemii.  Módlmy się, by Matka Boża broniła nas tak, jak czyniła to w czasie potopu szwedzkiego, w czasie wojen, w okresie komunistycznym i niech broni w tym czasie wolności – która jest nie dla wszystkich. Jak nie trudno zauważyć dziś w wielu miejscach na świecie, w Europie, a także w Polsce, tę wolność w sposób ewidentny odbiera się chrześcijanom. Głoszone hasła o równości, niestety, często nie dotyczą chrześcijan.  Po Mszy Św. o godz. 17.00 z Figurą Matki Bożej, ze świecami, przejdziemy w Procesji Fatimskiej wokół kościoła.  Zapraszamy wszystkich parafian na to szczególne nabożeństwo.