Obóz rekolekcyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Obóz rekolekcyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży 9 dni Chorwacja, Bośnia i Hercegowina.
Termin: 24.06 – 2.07.2024 r.
Program ramowy :
DZIEŃ 1: wyjazd z Wyszkowa (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty). Przejazd nocny przez Czechy, Austrię, Słowenię
DZIEŃ 2: przyjazd do MEDJUGORIE około południa .Obiad . Uczestnictwo we wspólnej Mszy Św. i modlitwach w kościele św. Jakuba. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 3: Śniadanie , Następnie wyjazd do MOSTARU – miasta znajdującego się na liście UNESCO, gdzie główną atrakcją a jest Stary Most – kamienny most przewieszony nad rzeką Neretwą wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zakup regionalnych pamiątek.
Wspólny udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Droga Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; Wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec. Powrót do hotelu na kolacje i nocleg .
DZIEŃ 4 : Śniadanie , wykwaterowanie i przejazd do NEUM na obiad , czas wolny i Kolacja .Nocleg
DZIEŃ 5,6,7: W tych dniach : pobyt, plażowanie, zajęcia rekreacyjno-sportowe, spacery ,
wycieczka do DUBROWNIKA : Zwiedzanie z przewodnikiem miasteczka położonego na południu Chorwacji, jego Starówka wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uważane jest za najpiękniejsze miasto w Chorwacji, nic więc dziwnego że wiele osób nazywa je „Perłą Adriatyku”.
DZIEŃ 8 :
śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy
DZIEŃ 9 :
Przyjazd do Polski , Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach porannych.
ILOŚĆ DNI 9
Cena za osobę, grupa min. 45 uczestników
9 dni / 6 nocy FB
1680 zł + 150 EUR
Cena zawiera: transport autokarem , 3 noclegi w Medjugorie w pensjonacie/hotelu , 3 noclegi w Neum w hotelu 3* , pokoje 3,4 osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie, wyżywienie: FB : 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji, ubezpieczenie NNW 15000 PLN , KL 20000 EURO , ubezpieczenie obejmuje ewentualne leczenie na Covid-19 do kwoty 20000 Euro oraz choroby przewlekłe , podatek VAT, opłaty parkingowe, opłaty drogowe, wycieczkę do Mostaru, wycieczkę do Dubrownika , opłatę klimatyczną ., opiekunowie .
Cena nie zawiera: wydatków własnych uczestników , napojów do posiłków , ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji ok. 5,5 % wartości wyjazdu.
Cena obowiązuje dla dzieci i młodzieży do lat 18 (powyżej 18 r. życia za dopłatą).
UWAGA: Niezbędne jest zabranie dowodu osobistego lub paszportu
Wycieczki wliczone w cenę :
WYCIECZKA : MOSTAR. Mostar zainteresuje turystów specyficznej architektury i atmosfery z wpływami arabskimi. Wspaniała starówka i bazar przypominający orientalny klimat otomańskiej Turcji władającej niegdyś tym rejonem.
WYCIECZKA : DUBROVNIK
Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ( od 5 klasy szkoły podstawowej do 18 roku życia). – Jeśli jest chęć osób młodszych lub starszych, decydują rodzice po kontakcie z organizatorem.
Wychowawcami na czas wyjazdu są osoby pochodzące z naszej parafii.
zapisy i więcej informacji: ks. Mariusz Milewski 667-425-016.