DSC_0363 DSC_0682 DSC_0794 DSC_0995 DSC00391 DSC07261

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A ST E R SK I E

XX  Niedziela Zwykła ( 18. 08. 2019r )

1. W czwartek o godz. 16.30 nabożeństwo do Św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
  2. Zachęcam do kontynuowania modlitwy za Ojczyznę. W naszej świątyni odmawiamy różaniec każdego dnia: od poniedziałku do piątku o godz. 16.45, w soboty o godz. 7.30, w niedziele i święta o godz. 16.15.
  3. Przez ostatnie pięć tygodni w naszej parafialnej wspólnocie posługiwał Ks. Kamil Zaremba, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za chętną pomoc, zastępując księży wikariuszy. Ks. Kamil na stałe będzie posługiwał w Wąsoszu, życzymy Mu Mocy Ducha Świętego w Jego pracy duszpasterskiej.
  4. Przyjmujemy jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się we wrześniu. A zapisanych proszę, aby do jutra dokonać opłaty za pielgrzymkę
  5. Od jutra będzie można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  6. Siostry Loretanki zapraszają, 8 września na odpust ku czci Matki Bożej.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli: śp. Jan Chmiel z ul. Baśniowej, przeżył 71 lat, śp. Zbigniew Sitek z Olszanki, przeżył 68 lat; śp. Marek Ciuraj, z Ostrów, przeżył 57 lat; Wieczny odpoczynek…