DSC_0389 (2) DSC_0403 DSC_0440 DSC_0530 DSC_0793 DSC_0031 (2)

Nabożeństwo do św. Szarbela

Sanktuarium nasze dostąpiło zaszczytu, by znany w całym świecie, zakonnik pochodzący z Libanu, niezwykły cudotwórca – św. Szarbel poprzez swoją cząstkę kości i olej z Jego grobu mógł przebywać w naszej świątyni.

Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo tego świętego, szczególnie ludzi chorych. On dokonuje niezwykłych i nie wytłumaczalnych rzeczy. Jego obecność w naszym kościele jest nie tylko po to, by nam pomagał w różnych sytuacjach życiowych, ale także by mobilizować nas wszystkich, do zapoznania się z jego życiem, które było tak bardzo proste, ciche i skromne a jednocześnie bardzo piękne. Niech Jego przykład będzie inspiracją do tego, by swoje życie przeżywać owocniej i w łączności z Bogiem, który na końcu naszych dni może obdarzyć nas nagrodą jaką otrzymał św. Szabel.

Każdego 28 dnia miesiąca modlimy się przez wstawiennictwo św. Szarbela.

Najbliższe nabożeństwo będzie odprawione we wtorek 28 lipca po Mszy Św.  o godz. 18.00.