Pomoc dotkniętym powodzią

We wtorek  o godz.19.00  wyruszył transport z darami dla powodzian, które to dary obficie przynosili parafianie Świętej Rodziny, sklepy „Społem” i wiele instytucji i osób prywatnych z Wyszkowa.

Samochód stał na parkingu parafialnym od niedzieli, gdzie dyżurowali parafianie i odbierali przynoszone artykuły. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i  chętną pomoc w zbiórce, przynoszącym dary ale również dyżurującym, którzy odbierali, segregowali i układali w samochodzie.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Pana Konrada Gąsiewskiego, który bezpłatnie zaoferował swój samochód i zawiózł dary do poszkodowanych przez tą straszną powódź.    Dziękujemy.

Oprócz tego parafianie w niedzielę 22 września ofiarowali dla powodzian 17 500zł. Dziękujemy