DSC_0389 DSC_0530 DSC_0837 DSC_0023 DSC_0031 (2) DSC_0266

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

ODPUST KU CZCI M.B.NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  ((26.06.2022r)

1. W dniu dzisiejszym oddajemy cześć Matce Bożej Nieustającej Pomocy, która jest patronką naszej parafii. Do Niej szczególne modlitwy zanosimy w każdą środę odmawiając nowennę, także dzisiaj pragniemy powierzać Bogu, przez Jej wstawiennictwo, nasze rodziny i całą parafię.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy czuwali przy Panu Jezusie Eucharystycznym w czasie 40-godzinnego Nabożeństwa.
  3. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa.
  4. We wtorek, po Mszy Św. o godz.18.00 nasze modlitwy będziemy zanosić przez wstawiennictwo św. Szarbela,.
  5. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w środę, 29 czerwca. W tym dniu, w sposób szczególny, pamiętajmy o Piotrze naszych czasów – papieżu Franciszku i biskupach naszej diecezji. Prośmy zatem Ducha Świętego, aby towarzyszył im w posłudze. Msze Św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. W tym dniu ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na uzyskanie środków, których Stolica Apostolska potrzebuje do pełnienia należnej służby wobec całego Kościoła.
  6. W środę swoje imieniny obchodzi ks. Paweł, któremu już dziś składamy najserdeczniejsze życzenia: niech Dobry Bóg błogosławi Mu w życiu osobistym i posłudze duszpasterskiej.
  7. Kontynuując w naszym Sanktuarium modlitwę za małżeństwa, zapraszamy w najbliższą środę: o godz. 16.30, na nabożeństwo w intencji małżeństw, na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45, a w niedzielę na Mszę Św. o godz. 10.30 w intencji małżeństw zagrożonych rozpadem.
  8. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msze Św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00, spotkanie rodziców i młodzieży wyjeżdżającej na spływ kajakowy.
  10. Zapraszamy młodzież na wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy na zakończenie wakacji, który odbędzie się w Ostróżnym k/ Zambrowa w dniach 22-26 sierpnia 2022 roku. Zapisy i bliższe informacje u ks. Pawła.
  11. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek życzymy udanych wyjazdów, umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.
  12. W minionym tygodniu, z naszej parafialnej wspólnoty, po nagrodę wieczną do Pana odeszła śp. Krystyna Siejak, z Leszczydołu Podwielątki, przeżyła 80 lat; Wieczny odpoczynek….