DSC_0389 DSC_0497 DSC_0580 DSC_0682 DSC05680 DSC_0083

Spotkanie modlitewne małżeństw i matek oczekujących na narodziny dziecka poczętego

Zgodnie z decyzją Biskupa Łomżyńskiego, Sanktuarium nasze jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek, będących w stanie błogosławionym. Pragniemy przy boku Świętej Rodziny i przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla, której relikwie znajdują się w naszym kościele, prosić Boga – Dawcę Życia o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców. Najbliższe takie spotkanie odbędzie się  w niedzielę – 15 maja, o godz.10.30. Po Mszy Św. specjalne nabożeństwo i błogosławieństwo każdej pary małżeńskiej lub matki. Wszystkie małżeństwa i matki w stanie błogosławionym serdecznie zapraszamy na to modlitewne spotkanie.