DSC_0682 DSC07248 DSC07261 DSC_0007 DSC_0023 DSC_0255

Czuwanie modlitewne w intencji Polski

W naszym Sanktuarium, w każdą drugą środę, modlimy się w intencji Ojczyzny. Zapraszam wszystkich parafian, w sposób szczególny Koła Żywego Różańca, wspólnoty i grupy modlitewne, by włączyć się do tej wspólnej modlitwy w – tak bardzo ważnych każdemu z nas – intencjach. Kolejne czuwanie w intencji naszej Ojczyzny odbędzie się w najbliższą środę, tj. 13 marca, w godzinach 15.00 – 19.00. Podzielone jest na cztery części, każda zakończona błogosławieństwem. Jeżeli komuś czas nie pozwoli być na całości, zapraszamy o godz.16.00 lub o 17.00. Msza Św. w intencji Ojczyzny, o godz. 18.00, będzie zakończona procesją do pomnika naszych Polskich Bohaterów, gdzie zapalimy znicze i pomodlimy się w ich intencji. Każdego miesiąca czuwanie prowadzą inne grupy i wspólnoty z naszej parafii. W tym miesiącu zapraszamy do prowadzenia KŻR Nauczycieli Św. Jana Pawła II i KŻR św. Zelii i Ludwika Martin.