DSC_0485 DSC_0530 DSC_0532 DSC_0837 DSC00391 DSC_0083

X Tydzień Wychowania

W niedzielę 13 września rozpoczyna się X tydzień Wychowania, którego hasłem jest wezwanie „Budujmy więzi”. W tym czasie w kalendarzu liturgicznym pod datą 18 września przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. Mimo upływu stuleci, jest on nadal czytelnym wzorem życia dla młodego pokolenia. Podczas Eucharystii każdego dnia nadchodzącego tygodnia, przez wstawiennictwo Świętego Stanisława Kostki, będziemy prosili Boga o świętość naszych dzieci i młodzieży, bo od nich zależy przyszłość naszego narodu i Kościoła.

W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Św. w piątek o godz. 18.00, by zawierzać siebie temu niezwykłemu patronowi. Po Mszy Św. zapraszamy młodzież i dzieci, którzy chcieliby formować się w Ruchu Światło – Życie.

Zapraszamy dziewczęta, a także chłopców, którzy w czasie Mszy Św. dla dzieci, chcieliby uwielbiać Pana Boga poprzez śpiew, najbliższe spotkanie scholii, w sobotę 19 września, o godz.12.00.

Zapraszamy starszych ministrantów ich ojców, a także wszystkich chętnych mężczyzn na Kurs Lektorski. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 19 września, o godz.11.00.

„Budujmy więzi”