DSC_0351 DSC_0497 DSC_0532 DSC05680 DSC_0007 DSC_0037

1% PODATKU DOCHODOWEGO

Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, 1% swojego podatku dochodowego za rok 2019, można przekazać na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom, które istnieje przy naszej parafii i jest organizacją pożytku publicznego. Numer KRSu, który należy wpisać do formularza PIT, z jakiego się rozliczamy umieszczony jest w gazetce parafialnej, a także na stronie internetowej. Za okazaną pomoc składamy serdeczne BÓG zapłać. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w zeszłym roku przekazali na Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom 1% podatku dochodowego, w rozliczeniu rocznym w Urzędzie Skarbowym.

Jeżeli chcesz pomóc dzieciom, młodzieży

i rodzinom z naszego miasta i gminy, możesz w zeznaniu podatkowym wskazać Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom, któremu Urząd Skarbowy przekaże 1% twojego należnego podatku.

Wystarczy wpisać nazwę Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom w Wyszkowie,

nr KRS 0000227706