Spływ kajakowy 2020 – szlakiem Krutyni

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom organizuje w terminie 13-25 lipca 2020 r. obóz sportowo-rekolekcyjny w formie spływu kajakowego rzeką Krutynią dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Bazą obozu będzie pole namiotowe na terenie Szkoły Podstawowej w Nawiadach.
W tym roku chcemy młodzieży przybliżyć dedykowane im nauczanie dwóch wielkich Polaków: św. Jana Pawła II oraz bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Proponujemy także zajęcia sportowe, artystyczno-muzyczno-taneczne, warsztaty ikonopisania i szycia. Wartością dodaną będzie trening psychologiczno-terapeutyczny.
Wyjazd uczestników zaplanowany jest w dniu 13 lipca 2020 r. spod Sanktuarium św. Rodziny w Wyszkowie ul. gen. Władysława Sikorskiego 40 ok. godz. 7.00, ewentualnie też z parkingu przy kościele Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Tadeusza Kościuszki 39 ok. godz. 8.00. Powrót młodzieży będzie w dniu 25 lipca 2020 r. około godz. 13.00 – Ostrów Mazowiecka, 14.00- Wyszków.
Z uwagi na stan epidemii oraz obowiązujące w związku z tym przepisy oraz zalecenia GIS, MZ i MEN przewóz uczestników możliwy jest tylko i wyłącznie transportem zapewnionym przez organizatora. Rodzice i opiekunowie są zobowiązani dowieźć  młodzież w miejsce zbiórki na 20 minut przed odjazdem autokaru oraz odebrać podopiecznych w dniu 25 lipca 2020 r. z miejsca zbiórki.
Kartę uczestnika wypoczynku wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami należy pobrać klikając na poniższy plik. Prosimy o dokładne przeczytanie Regulaminu oraz wszystkich oświadczeń.SKAN wypełnionej CZYTELNIE i podpisanej karty należy przesłać na adres mailowy: kadra.spr@gmail.com  do dnia 26 czerwca 2020 roku. Oryginał (preferowany wydruk dwustronny) wraz z oświadczeniami należy przekazać organizatorowi wypoczynku w dniu wyjazdu.

Pobierz: karta kwalifikacyjna (pdf)