DSC_0297 DSC_0497 DSC_0837 DSC_0995 DSC_0023 DSC_0110

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XIX  Niedziela Zwykła (09.08.2020)

1. W najbliższą środę, jak w każdym miesiącu, pomodlimy się w intencji Ojczyzny. Zapraszam wszystkich parafian, w sposób szczególny Koła Żywego Różańca, wspólnoty i grupy modlitewne, by włączyć się do tej wspólnej modlitwy w – tak bardzo ważnych każdemu z nas – intencjach. Czuwanie modlitewne rozpoczniemy o godz.15.00 i zakończymy Mszą Św. o godz. 18.00. Do poprowadzenia czuwania – w tym miesiącu – zapraszam KŻR z Leszczydołu Działki.
  2. W czwartek, 13 sierpnia, kończymy nasze pielgrzymkowe, modlitewne czuwania. Zakończymy je Nabożeństwem Fatimskim, które rozpocznie się o godz. 20.00. Zapraszam wszystkich parafian na to szczególne nabożeństwo.
  3. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z naszą tradycją, na Mszach Świętych, pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża. Msze Święte, jak
    w każdą niedzielę.
  4. Wszystkich małżonków, którzy zawierali Sakrament Małżeństwa
    w sierpniu, bardzo serdecznie zapraszam na Mszę Św. o godz. 10.30, w przyszłą niedzielę. Będziemy prosili Boga w intencji tych małżeństw o łaskę wytrwania w miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej na dalsze lata. Nasze modlitwy będziemy kierować przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i Św. Małżonków Zelii i Ludwika Martin.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na uzyskanie środków, których Stolica Apostolska potrzebuje do pełnienia należytej służby wobec całego Kościoła.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty po nagrodę wieczną do Pana odszedł śp. Mariusz Grzegorz Koński z ul. Polnej, przeżył 46 lat. Wieczny odpoczynek…