Zimowe warsztaty

W czasie ferii zimowych, w dniach od 13 do 15 lutego 2017 roku nasze schole parafialne, mÅ‚odzieżowa i dzieciÄ™ca, kolejny raz korzystaÅ‚y z goÅ›cinnoÅ›ci domu rekolekcyjnego w Ostrożnym, przeżywajÄ…c tam swoje warsztaty muzyczne.

Jak zawsze była to możliwość do przede wszystkim wspólnego spotkania i budowania wspólnoty jaką ma być każda schola parafialna. Ponadto to świetna okazja do ćwiczenia śpiewu, szczególnie w czasie liturgii. Wspólnotę, tak jak na innych warsztatach, budowaliśmy nie tylko przez wspólne próby i posiłki, ale także przez wspólną modlitwę. Na Eucharystii, na adoracji Najświętszego Sakramentu, na Apelu Jasnogórskim kończącym dzień. Nie mogło także zabraknąć kuligu i innych zabaw na śniegu, którego tym razem nie brakowało.