DSC_0440 DSC_0462 DSC_0682 DSC07261 DSC_0007 DSC_0041

Wizyta w Pałacu Prezydenckim – 09.04.2018r.

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypadającą w tym roku na dzień 9 kwietnia młodzież z naszego Sanktuarium Świętej Rodziny wyruszyła do Warszawy na spotkanie z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą. Młodzież reprezentowała grupa 20 osób formujących się w różnych wspólnotach naszej parafii – Oaza, Theoforos, schola młodzieżowa, ministranci.

Po wzięciu udziału w uroczystej Mszy Świętej o godz. 16, podczas której posługiwaliśmy muzycznie i liturgicznie, przeszliśmy na drobny poczęstunek do sali konferencyjnej, gdzie była możliwość spotkania i krótkiej rozmowy zarówno z Panią Prezydent Agatą Kornhauser – Dudą oraz z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą.

Dziękujemy Bogu za ten bardzo udany wyjazd oraz spotkanie z Parą Prezydencką RP.