Wieczór Chwały 19 marca 2017

19 marca 2017 roku w naszym nowo ustanowionym Sanktuarium odbył się kolejny Wieczór Uwielbienia. Przybyło bardzo dużo osób aby uwielbiać Boga Żywego. Szczególnie dostrzegalna była obecność ludzi młodych.

Na początku odbyło się krótkie zawiązanie wspólnoty przy śpiew pieśni lednickich. Pomogło to zbliżyć osoby ku sobie a przez to stworzyć jedną otwartą wspólnotę. Kolejnym szczególnym momentem Wieczoru Uwielbienia była modlitwa do Ducha Świętego. Zanim zaprosiliśmy Jezusa do nas wołaliśmy Ducha Pocieszyciela aby otworzył nasze serca, zabierał wszelki lęk i przychodził z darami do każdej osoby. Tuż po modlitwie wstawienniczej przywitaliśmy Jezusa pośród nas. Uwielbienie prowadziły wszystkie osoby przybyłe na wieczór chwały.

W trakcie uwielbienia jedna z rodzin naszej parafii wniosła obraz Świętej Rodziny przed ołtarz aby zarówno Jezus jak i św. Józef oraz Maryja byli obecni pośród zgromadzonych na adorowaniu Boga ludzi. Ks. Łukasz w modlitwie o uzdrowienie modlił się za pojedynczego człowieka, małżeństwa oraz całe rodziny. Po zakończeniu modlitwy o uzdrowienie kapłan przechodząc przez kościół błogosławił ludzi Najświętszym Sakramentem. Całe uwielbienie zakończyła modlitwa dziękczynienia.

Święta Rodzino z Nazaretu módl się za nami!