Wakacyjny wyjazd dla rodzin

Wakacje dla rodzin

W BOŚNI I HERCEGOWINIE 2018

GRAND HOTEL NEUM 4*

25.06.2018 do 04.07.2018 r.

Kraj:

BOŚNIA I HERCEGOWINA
Miejscowość:

NEUM

Położenie:

Miejscowość turystyczna należąca do pasma Bośni i Hercegowiny. Doskonała baza wypadowa między innymi do Dubrovnika (60km) i Splitu (120km). Miejscowość ta szczyci się największą ilością dni słonecznych w roku, a przytulne kawiarenki i tawerny przyciągają co roku coraz więcej turystów.
Opis hotelu:

czterogwiazdkowy, odnowiony na przełomie 2013/2014 r., 1 budynek składający się z części głównej i bocznej, 380 pokoi, 5 pięter, winda, przestronne lobby, całodobowa recepcja, 3 restauracje: główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna i 2 á la carte, 3 bary: w lobby, przy basenie i przy plaży; parking; 3 sale konferencyjne – największa dla 500 osób, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

Pokój:

standardowy: 2-os. (możliwość 1. dostawki), pokój 3-os ( możliwość 1 dostawki – sofa ) klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, boczny lub frontalny widok na morze.

Plaża:

publiczna, żwirowa, łagodne zejście do morza, dno kamieniste, zalecane obuwie ochronne, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne.

Internet:

WiFi – bezpłatny

Sport i relaks :

basen, prostokątny kształt, słona woda, brodzik dla dzieci; tenis stołowy, boccia, minigolf; miniklub (4-12 lat), animacje dla dzieci i dorosłych, raz w tygodniu wieczór folklorystyczny; za opłatą: centrum wellness: sauna, łaźnia turecka, siłownia; sporty wodne.

Wyżywienie:

HB : śniadanie, obiadokolacja – bufet, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

Program ramowy :

DZIEŃ 1:                                                                                                                                wyjazd z Wyszkowa  w godzinach popołudniowych (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!). Przejazd nocny przez Czechy, Austrię, Słowenię                                                                                       DZIEŃ 2:                                                                                                                              przyjazd do Chorwacji około południa, zakwaterowanie, pierwszy posiłek obiadokolacja, nocleg   DZIEŃ 3 – 8:   (pobyt 7 nocy)                                                                                                 pobyt, realizowanie programu.
DZIEŃ 9:                                                                                                                                          śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy                              DZIEŃ 10:                                                                                                                            Przyjazd do Wyszkowa. Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach rannych.

ILOŚĆ DNI Cena za osobę, grupa 45 uczestników
10 dni / 7 nocy HB 1 800,00 PLN + 60 EUR osoba dorosła
10 dni / 7 nocy HB 800 PLN + 0 EUR dziecko: 0 – 2,99 lat
10 dni / 7 nocy HB 1 330,00 PLN + 60 EUR dziecko: 3 – 6,99 lat
10 dni / 7 nocy HB 1 530,00 PLN + 60 EUR dziecko: 7 – 11,99 lat

DOJAZD WŁASNY TANIEJ o 250 zł. na osobe .

W hotelu dostępne są pokoje 2,3 osobowe oraz 4 osobowe z sofą .

Zawsze w pokoju pierwsze dwie osoby płacą koszty osób dorosłych .Zniżki dla dzieci są na 3 lub 4 łóżku wg. oferty .

Hotel nie posiada pokoi 5 i więcej osobowych .

Za pokój jednoosobowy dopłata 500 zł.

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej : DVD, WC, barek , 7 noclegów w hotelu 4*,  pokoje 2 osobowe z możliwością jednej dostawki  (na życzenie pokoje 2 osobowy + 2 dostawki), wyżywienie: HB : 7x śniadanie, 7xobiadokolacja (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne ) ubezpieczenie NNW 15 000 PLN , KL 10 000 EURO podatek VAT, opłaty parkingowe, opłaty drogowe, wycieczka do Medjugorie i Mostaru, wycieczka do Dubrownika, animatorów z Polski, opiekę duchową, usługę pilota ,Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera:

obowiązkowej opłaty klimatycznej płatnej przy zakwaterowaniu w recepcji hotelu:

Dzieci do 11.99 lat bez opłaty

Od 11.99 lat do 25.99 lat 0,5 EUR za dzień

Powyżej 26 lat 1 EUR za dzień

Ubezpieczenia od chorób przewlekłych

Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji .

UWAGA: Proszę o zabranie dowodu osobistego lub paszportu .

Wycieczki fakultatywne wliczone w cenę :

1.MEDJUGORIJE + MOSTAR
Według świadectwa sześciu młodych parafian od 24.06.1981r. w parafii Medjugorie codziennie ukazuje się Błogosławiona Dziewica Maryja. Na Górze Objawień, 26.06.1981 r. Marija Pavloviz usłyszała od niej słowa Pokój, pokój, pokój! Pokój musi zapanować pomiędzy Bogiem a człowiekiem, ale i pomiędzy ludŸmi. Dzisiaj w tym miejscu spotykają się tysiące pielgrzymów z całego œwiata, by modlić się i rozmyślać o przesłaniu skierowanym do współczesnego Człowieka i Œwiata. Mostar zainteresuje turystów specyficznej architektury i atmosfery z wpływami arabskimi. Wspaniała starówka i bazar przypominający orientalny klimat otomańskiej Turcji władającej niegdyś tym rejonem.

1. WYCIECZKA : DUBROVNIK

Zwiedzanie z przewodnikiem miasteczka położonego na południu Chorwacji, jego Starówka wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uważane jest za najpiękniejsze miasto w Chorwacji, nic więc dziwnego że wiele osób nazywa je „Perłą Adriatyku”.