Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

W piątek będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zechciejmy to święto przeżyć w duchu wynagrodzenia i zadośćuczynienia za grzechy jakimi ludzkość obraża Pan Boga. Bo jak widzimy świat zmierza w złym kierunku i dlatego powinniśmy nie tylko prosić o Miłosierdzie Boże, ale w duchu pokuty wynagradzać za zło, by uratować świat i wielu ludzi przed wiecznym potępieniem. W tym dniu, po Mszy Św. o godz.18.00, podczas Nabożeństwa przebłagalnego będzie można złożyć lub odnowić Akt Osobistego Poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusa. Do tego wydarzenia zachęcam, aby przygotowywać się poprzez Nowennę, którą odmawiamy w kościele lub można w domu z rodziną albo indywidualnie. Osoby, które nie będą mogły przybyć do kościoła w piątek zachęcam, aby te akty odmówić w domu.