DSC_0462 DSC_0497 DSC_0532 DSC_0837 DSC_0023 DSC_0040
TwitterFacebook

ŚWIĘTO MIŁOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ

Przeżywając Rok Rodziny pragniemy zaprosić wszystkich małżonków do Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie na Święto Miłości Małżeńskiej, które będziemy obchodzić 18 lipca 2021 roku. Termin ten zbiega się z liturgicznym wspomnieniem świętych małżonków Zelii i Ludwika Martin, którzy obok Świętej Rodziny patronują w naszym Sanktuarium, poprzez obecność w relikwiach. Własnymi siłami trudno jest budować piękne małżeństwo, dlatego wspólnie będziemy prosić o pomoc, opiekę i wstawiennictwo tych, którzy swoje małżeństwo przeżyli doskonale. Pragniemy poprzez naszych orędowników w niebie, budować coraz bardziej trwałe małżeństwa oparte na nierozerwalnym sakramencie Bożej miłości i wzajemnej odpowiedzialności.

Zapraszamy na Msze Św. podczas których będziemy mogli wsłuchać się w refleksję o miłości, odnowić przyrzeczenia złożone przed laty, a także przyjąć osobiście Boże Błogosławieństwo.  

Od godziny 13.00 będziemy świętować także na pikniku rodzinnym, gdzie dla młodszych i starszych znajdzie się coś miłego.