DSC_0793 DSC_0837 DSC00391 DSC_0037 DSC_0059 DSC_0311
TwitterFacebook

Rok Fatimski

Za nami już kolejna procesja Fatimska.  Przeszliśmy  ulicami: Dobrej Wróżki, Handlową, Meliorantów, Żytnią i Sikorskiego.

 Zawierzyliśmy Pani Fatimskiej nasze rodziny.

               Na zakończenie Roku Fatimskiego rozpoczęła się  peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach, tak, aby Orędzie Fatimskie mogło dotrzeć do każdego domu. Peregrynację figury Matki Bożej rozpoczęliśmy od miejscowości Leszczydół Zalesie oraz osiedla Zapole, kolejność ulic: ul. Zapole – domy przyległe do ul. E. Plater, ul. E. Plater, ul. Janusza Korczaka od Sikorskiego, ul. Gwardii Ludowej, ul. Traugutta, ul. Monte Cassino, ul. Hanki Sawickiej, ul. Polna, ul. Żytnia na os. Zapole, ul. Kochanowskiego, ul. Andersa, ul. Korczaka, ul. Zapole – II część.

       W każdej rodzinie figura MB będzie przebywała dobę. Będzie to czas na modlitwę różańcową, zawierzenie Swojej rodziny Matce Bożej a także zagłębienie się w orędzie fatimskie, które przede wszystkim zachęca nas do nawrócenia, pokuty i modlitwy. Na pewno byłoby pięknie, by w tym dniu rodzina była u spowiedzi i komunii św.