Rekolekcje przed beatyfikacją

Lublin. Ogólnopolskie rekolekcje online przed beatyfikacją kard. Wyszyńskiego

“Czas to miłość” to temat przewodni rekolekcji organizowanych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski w dniach 7-9 września. W rekolekcjach można wziąć udział stacjonarnie – nauki będą głoszone w kościele akademickim KUL, ale również online – transmisje na kul.pl, YouTube i Facebooku.

“Zapraszamy do udziału wszystkich, niezależnie od tego czy postać kard. Wyszyńskiego jest im bliska, czy odległa, czy są dziś silnie związani z Kościołem, czy też czują, że są na jego obrzeżach, wierzących i wątpiących! Rekolekcje będą miały formułę stacjonarną, ale każde spotkanie będzie transmitowane online. W programie Eucharystia, nauka rekolekcyjna, muzyka uwielbienia i świadectwa – osobiste refleksje związane z postacią i nauczaniem kard. Wyszyńskiego” – zapraszają organizatorzy.

Konferencje rekolekcyjne wygłosi biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak, a oprawę muzyczną zapewnią zespoły Siewcy Lednicy i Boże Stopy.

Program rekolekcji:

20.30 Modlitwa uwielbienia – Boże Stopy