Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

We wtorek wychodzi XXXIII Łomżyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, grupa wyszkowska wychodzi w 3 sierpnia o godz. 6.00 z kościoła pw. Św. Wojciecha. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Tych zaś, którzy nie wybierają się na pielgrzymkę zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami udającymi się  do tronu Matki Bożej do zapisywania się do Grupy Białej – Św. Jana Pawła II. Jak stało się już tradycją będziemy zbierać się w kościele na Apelu Jasnogórskim, każdego dnia od 1 do 14 sierpnia. Nabożeństwo rozpoczynać będziemy o godz. 20.30 modlitwą różańcową. Drodzy, niech to nasze codzienne wędrowanie, nasza ofiara, nasz poświęcony czas, będą ofiarowane Bogu  w różnych intencjach,  których na pewno mamy wiele. Zachęcam do zapisywania się do grupy Białej, podobnie jak wszyscy pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę oprócz znaczka otrzymujemy Legitymację Pielgrzyma.