DSC_0389 (2) DSC_0007 DSC_0031 (2) DSC_0040 DSC_0041 DSC_0069

Październik miesiącem modlitwy różańcowej

W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz.16.30. Każdego dnia, w modlitwie różańcowej, powierzymy Bogu poszczególne intencje według porządku, który przedstawiliśmy w naszej parafialnej gazetce oraz w gablocie. Różaniec z udziałem dzieci – od poniedziałku do piątku – o godz. 16.45. Zapraszamy dzieci i młodzież, a szczególnie tych, którzy przygotowują się do Pierwszej Komunii Św. i Sakramentu Bierzmowania. Tych, którym trudniej dotrzeć do świątyni, proszę o odmawianie różańca w domach. Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi może obdarzyć nas Kościół.