DSC_0389 DSC_0485 DSC_0793 DSC00391 DSC_0007 DSC_0069

Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

Małżeństwa, całe rodziny, osoby zaangażowane w duszpasterstwo rodzin i wszystkich, którym sprawy małżeństwa, rodziny i życia są bliskie, zachęcamy do wspólnej modlitwy i refleksji podczas XXXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w dniach 22-23 września br.

Pielgrzymka od lat gromadzi pod wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej małżeństwa, rodziny, a także osoby zaangażowane w duszpasterstwo rodzin. Tegoroczna pielgrzymka odbędzie się pod hasłem „Rodzina Bogiem silna mocą swojego narodu” (kard. S. Wyszyński).

Pielgrzymka organizowana jest przez Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin przy Konferencji Episkopatu Polski. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny. Pielgrzymi we własnym zakresie organizują przejazd do Częstochowy oraz nocleg i wyżywienie.

Istnieje możliwość wspólnotowego autokarowego wyjazdu z Wyszkowa. Z naszej parafii wyjeżdzamy tylko na niedzielę. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej

PROGRAM PIELGRZYMKI

Sobota, 22 września 2018

Godz. 15.30 Msza Św. w intencji ojczyzny w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej