Błogosławieństwo małżeństw oczekujących na narodziny dziecka poczętego

W niedzielę 19 maja w Sanktuarium naszym odbędzie się spotkanie dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego. Pragniemy przy boku Świętej Rodziny i przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla, której relikwie znajdują się w naszym kościele, prosić Boga – Dawcę Życia o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców. Zgodnie z dekretem Pasterza Diecezji Sanktuarium nasze jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek będących w stanie błogosławionym. Mszy Św. o godz. 10.30 będzie przewodniczył Diecezjalny Duszpasterz Rodzin Ks. Jacek Kotowski. Po Mszy Św. specjalne nabożeństwo i błogosławieństwo każdej pary małżeńskiej. Wszystkie małżeństwa i matki w stanie błogosławionym serdecznie zapraszamy na to modlitewne spotkanie.