Konkurs plastyczny – „Święty Jan Paweł II patron Rodziny”

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 5 wzięli udział w Szkolnym Konkursie plastycznym na temat: Święty Jan Paweł II – patron rodziny. Prace uczniowie mogli wykonać wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem.  Celem konkursu było: kultywowanie pamięci o Papieżu Janie Pawle II, rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci inspirowanych życiem i działalnością Papieża Polaka, upowszechnianie wiedzy o życiu i pontyfikacie Jana Pawła II, integracja rodzin oraz promowanie młodych talentów. Wpłynęło bardzo dużo prac, wykonanych różnymi technikami. A oto Laureaci:

Miejsce I: Gabriela Depta, kl.1a

Klasy II:

Miejsce I: Zuzanna Urbanowska, kl.2a

Miejsce II: Bartek Borek, kl. 2d

Miejsce III Lena Keczmerska, kl.2a

Klasy III:

Miejsce I: Iga Gołębiewska, kl. 3f oraz Mikołaj Jermacz, kl. 3b

Miejsce II: Julia Romańska oraz Izabela Wasiak, kl. 3f

Miejsce III: Oliwia Skoczeń, kl.3e

Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom gratulujemy! Wszystkie prace są piękne. Portrety Jana Pawła II wykonane bardzo ładnie, jednak ważne było uwzględnienie tematu pracy, czyli Jan Paweł II jako patron rodziny. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundował Proboszcz Ks. Kan. Kazimierz Wądołowski. Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można obejrzeć wybrane prace.

Organizator konkursu –Katarzyna Skreczko