Godzina Łaski

W piątek, 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Uczmy się od Niepokalanej życia w bliskości z Bogiem, zawierzania Mu siebie, ufnej nadziei i pełnienia, na co dzień Jego woli.Z tym dniem związane jest także nabożeństwo zwane Godziną Łaski. Jest to jedna z dwóch godzin w roku ( druga godzina jest w Święto Bożego Miłosierdzia), gdy wszystko jest możliwe, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki i Jego odwieczne skarby miłości. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne. Tą godziną łaski dla świata jest 8 grudnia między godziną 12.00 a 13.00. Więcej o tym można zapoznać się gazetce parafialnej. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00; 11.00 – po niej nabożeństwo i godz.18.00, po tej Mszy Św. zapraszamy na Nabożeństwo Akatystu o Najświętszej Maryi Panie.